448[E]26 448[E]26

Sebastian Komorowski

Zderzenie Kilińskego/Rewolucji [3]

Zderzenie Kilińskego/Rewolucji [3]

Zderzenie Kilińskego/Rewolucji [3]

Opis: W nocy z 31 października na 1 listopada doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych u zbiegu ulic Kilińskiego i Rewolucji 1905 r.

Z relacji "miejscowych" wynika, że taksówkarz jadący Skodą Octavią nie ustąpił pierwszeństwa Oplowi jadącemu ul. Kilińskiego, w wyniku czego Opel wylądował ze skasowanym przodem na środku skrzyżowania, a Octavia wbiła się w mur zaraz obok kiosku. Nie wiem, co stało się z kierującymi/pasażerami, jak dotarliśmy do wypadku na miejscu były dwie karetki.

Niestety, nie udało mi się znaleźć więcej info w internecie.
Autor zdjęcia: pewu
Słowa kluczowe: wypadek, Kilińskiego, Łódź, Mercedes Sprinter, WSRM Łódź, EL0227R, P20, E0136, Auto Form, EL0226R, P01
Pojazdy na zdjęciu: Zespół P (podstawowy)
Kategoria: Ratownictwo Medyczne i Transport Sanitarny
Data: 01.11.2012 22:33
Wyświetleń: 2057
Data wykonania zdjęcia: 31 października 2012
Rozmiar pliku: 368.3 KB
Strona, którą właśnie odwiedzasz, używa ciasteczek (ang. cookies). Potrzebujemy ich przede wszystkim do utrzymywania sesji (niezbędne do poprawnego działania witryny), ale również do zapamiętywania niektórych ustawień użytkownika (przykładowo: ukrycie tego powiadomienia). Używa ich także moduł społecznościowy Facebooka oraz moduł reklamowy Google AdSense. Jeżeli nie zgadzasz się z takim wykorzystaniem, możesz uniemożliwić naszej stronie i powiązanym modułom używanie ciasteczek, korzystając z odpowiednich ustawień Twojej przeglądarki.[zamknij]